Stegu - kamenné obklady a imitace

Stegu - kamenné obklady a imitace

Stegu - kamenné obklady a imitace V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Stegu sádrové imitace...

  Sádrové obklady stegu® jsou zajímavé svým jednoduchým zpracováním a vzhledem, který připomíná přírodní kámen. Obklady se vyrábí ze syntetické tvrzené sádry, která má vliv na nízkou hmotnost a pořizovací cenu. Tato sádra má však mnohem menší odolnost než betonové obklady, proto jsou sádrové obklady doporučeny pouze do interiérů. Zároveň nelze tyto obklady použít pro obkládání krbů, jelikož by vlivem teplotních výkyvů popraskaly. Obklady nelze také pokládat do koupelen a místností se zvýšenou vlhkostí nebo komerčních prostor se zvýšeným provozem lidí (restaurace, bary, kantýny, atd.). Vhodné použití obkladu je vždy třeba zkonzultovat s odborným prodejcem.

  Obklady ze sádry mají i rohové prvky

  V nabídce sádrových obkladů stegu® naleznete velmi velké množství odstínů a struktur obkladů, které vnesou do vašeho interiéru zajímavé styly architektury a designu. Neodmyslitelným doplňkem každého sádrového obkladu jsou i rohové obklady, které zaručí plynulý přechod mezi rohem a stěnou. Sádrové obklady vám vytvoří příjemnou atmosféru a obklopí teplem domova.

  Dokonalý efekt a finální ochranu pro sádrové obklady zaručuje použití impregnace STONE CARE. Tato bezbarvá impregnace vytváří ochrannou vrstvu před nečistotami, vlhkem a slunečním zářením.  Obklady si díky tomuto ošetření zachovají svou barevnost a vzhled. Rozdíly v barvě mezi po povrchovém nátěru jsou velmi nepatrné a proto po aplikaci impregnace změnu nepoznáte.

  Zajímá vás jak jednoduše a rychle lze sádrové obklady namontovat?

  Stáhněte si pdf.

  pdf-icon Návod na montáž sádrových obkladů Stegu.

 • Stegu sádrové rohové...

  Stegu sádrové rohové obklady

 • Stegu betonové imitace...

  Betonové obklady svou strukturou a vzhledem připomínají pravé přírodní kamenné obklady. Oblíbené jsou nejen kvůli svým možnostem využití, ale také pro svou nižší pořizovací cenu oproti obkladům z kamene.

  Obklady z betonu jsou vyrobeny na bázi lehčeného betonu pro použití v exteriéru a interiéru místnosti, ale i na krby, do koupelen a barů. Využití betonových obkladů je velmi rozsáhlé. Montáž obkladů se provádí s použití stavební chemie od firmy stegu®, která zaručí dokonalý výsledek.

  Možnosti využití betonových obkladů

  Betonové obklady lze použít jako fasádní obklady na stavbě či rekonstrukci domu, tak i jako obklady do interiérů, kam přinesou zajímavý efekt a honosný design. Doplňkem každého obkladu jsou související rohové obklady, které vám zaručí plynulý přechod mezi stěnou a rohem. Pokládka betonových obkladů je velmi jednoduchá a rychlá.

  Stáhněte si montážní návody k betonovým obkladům.

  pdf-icon Návod na montáž betonových obkladů Stegu

  pdf-icon Montáž obkladů Stegu na zateplenou fasádu

 • Stegu betonové rohové...

  Stegu betonové rohové obklady

 • Stegu kamenné obklady

  Popularita kamenných obkladů stoupá rok od roku. Mnoho lidí se rádo vrací k přírodním materiálům a jejich vlastnostem. Obklady z kvarcitu a břidlice změní váš interiér i fasádu domu k nepoznání a nechají působit kouzlo přírody a vašeho osobního stylu.

  Hlavní výhody kamenných obkladů

  - obklady z kamene přidávají estetickou hodnotu každé stěně či fasádě

  - možnost pokládky kamenných obkladů je velmi pestrá a doslova nevyčerpatelná

  - kamenné obklady jsou mrazuvzdorné a voděodolné - lze je použít na obklad krbu i do koupelny

  Vyberte si kamenný obklad dle typu kamene

  Kvarcity – neboli křemence jsou velmi tvrdé a odolné, díky těmto vlastnostem je řez obkladu z kvarcitu čistý a bez dalších otřepů.

  Břidlice – obklady z břidlice jsou pevné a mají výborné izolační vlastnosti.

  Kamenné obklady mají tvar obdélníku, který je osazen do písmene Z. Díky tomu zpracování nejsou ve výsledku vidět spoje a dochází tak k celistvosti obložené plochy. Jednotlivé pásky obkladu jsou vzájemně slepeny lepidlem z pryskyřice. Kamenné obklady neobsahují rohové prvky, jelikož z obkladu lze roh osadit či vytvořit kamenický spoj na 45°.

  Stáhněte si montážní návody kamenných obkladů.

  pdf-icon Návod na montáž kamenných obkladů stegu®.pdf

  pdf-icon Montáž obkladů stegu® na zateplenou fasádu.pdf

   
 • Stegu dřevěné obklady

  Dekorativní dřevěné obklady z kolekce WOOD COLLECTION™ jsou ideální možností, jak dodat interiéru zajímavý design. Obklady jsou vyrobeny z přírodních dřevin jako bříza, smrk, apod. Všechny výrobky v této kolekci jsou vyrobeny pod značkou stegu®, která zaručuje nejvyšší kvalitu a využití inovativních ekologických technologií.

  Obkladové panely jsou výrobky se stejnými rozměry, což vám umožní vyplnit jakýkoliv prostor. Výhodou obkladů je modulové balení a rychlá, jednoduchá montáž. Obklad působí jako dokonalý designový doplněk a dokonale ladí s přírodními olejovanými podlahami a moderním nábytkem. Panely ze dřeva jsou skutečnou výzvou pro nekonečnou tvořivost architektů a designérů s možností různého použití nejen jako obklady stěn.

  Dřevěné obklady můžeme použít i jako stolové desky pokryté dekorativním sklem, součást podlahy v obývacím pokoji a mnohé další.

  Dnešní trend jednoduchosti a návrat k přírodním materiálům řadí přírodní dřevěné obklady WOOD COLLECTION™ k předním obkladovým materiálům. Syrové dřevo a kontrast jeho barvy s černým podkladem zaujme každého. Přírodní kresba dřeva vám zajistí příjemnou originální atmosféru.

  Zajímá vás jak jednoduše a rychle lze dřevěné obklady namontovat?

  pdf-icon Návod na montáž dřevěných obkladů stegu®.pdf

 • Stegu zahradní nášlapy

  Zahradní betonové nášlapy imitující dřevo jsou vyrobeny na bázi směsi betonu, který je mrazuvzdorný a vysoce odolný. STEGU® doplňky na zahradu vám zpříjemní zahradu či venkovní místo, kde trávíte čas se svou rodinou a přáteli.

  Osobitý design a styl dřeva

  Naše zahradní doplňky přinesou do vaší zahrady osobitý design a styl, který zpříjemní její vzhled a využití. Vyrábíme zahradní betonové dlaždice imitující dřevo a to v různých rozměrech, tvarech a barvách.