HOLADA a spol. s.r.o. – POCTIVÉ KOUPELNY A DLAŽBY OD ROKU 1991

Firma Holada a spol. s.r.o. je jedním z prvních nezávislých prodejců keramických obkladů a dlažeb v ČR.  Příběh úspěšné soukromé firmy pana Františka Holady se začal psát začal v roce 1991.

František Holada založil firmu ve Spech s cílem nabízet to nejlepší z keramických obkladů a dlažeb. Sázka na poctivé materiály a poradenství na profesionální úrovní se vyplatila.

Potvrzují to tisíce spokojených zázníků z řad soukromých osob i řemeslníků, kteří se k nám opakovaně vrací.

Vyrostli jsme v šíři sortimentu i prodejních prostorách. Dnes jsme moderní firma se skladovými zásobami více než 20 000 m2 a certifikovaná prodejna obkladů a dlažeb firmy RAKO.

Při prohlídce naší prodejny narazíte na kompletní vybavení koupelen a sanitárních prostor. Máme pro Vás osvědčené vodovodní baterie Sagittarius, designový koupelnový nábytek Dřevojas a na objednávku německé sprchové kouty Hüppe a český Roltechnik.

V našem showroomu budete mít možnost si vše v klidu promyslet a promluvit si s našimi firemními odborníky na dlažbu a obklady, kteří mají za sebou výsledky v podobě úspěšně realizovaných zakázek. 

K tomu si přidejte příjemné ceny, 3D grafické návrhy zdarma, odvoz většího množství zdarma až k Vašim dveřím a zjistíte, že snadnější cesta k vaší nové koupelně, nebo dlažbě, prostě ve východních Čechách neexistuje.
Pracujeme na plné obrátky také pro soukromé podnikatele, stavební firmy, architekty a obchodní firmy.